בלוג בישול ואוכל טבעוני להורים לילדים של מורן צמרת רסקין בכר
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אוכל ובישול > מורן צמרת רסקין בכר

head_image

VeganHightechMom

תחום

בישול ואוכל

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

את הבלוג שלי פתחתי בסוף חופשת הלידה עם בתי השנייה.

שנים הייתי נברנית בלוגי בישול בעצמי, וחלמתי על אחד משלי, אבל לא היה לי האומץ.

החופשת לידה חירפפה אותי בדרכה וגרמה לי לרצות להוציא את הצד היצירתי שבי, בתקופה בה עדיין התפרנסתי ממשרה מלאה, מספקת אך פחות יצירתית, בהייטק (ומשם שמו).

בבלוג תמצאו מתכונים, שכולם כולם על הקו הבריא, תמיד טבעוניים (אבל למה להכליל? הבלוג מתאים לכל מי שרוצים להכניס קצת גיוון בריא למטבח שלהם), ורובם הגדול קלים להכנה (כיאה לעובדה שאני מבשלת ואופה לרוב כשיש כאן אי אלו ילדות מסביב).

אני נהנית מכל האספקטים של הבלוג: מהכתיבה שהיא תראפיה עבורי, מהצילום שאני גאה בעצמי שלמדתי לתפעל בעצמי, והכי הרבה, מתגובות מפרגנות של עוקבים שכותבים לי שאהבו אצלם בבית מתכון כזה או אחר. אין כמו לעורר אצל מישהו אחר חדוות יצירה בבישול.

Author

קוראים לי מורן, אני בת 37, אמא לשתי בנות מדהימות בנות 8 וחצי ו-6, אמא משלבת לעוד שלוש בנות מקסימות בנות 12, 10 ו-5, וממש החודש, אמא טרייה לבן חדש במשפחתנו, הראשון המשותף עם בעלי השני.

מבולבלים? גם אנחנו

פעם היינו "משפחה רגילה", מיינסטרים כזה, אני ובעלי עבדנו בהייטק, שתי בנות, תחביבים, וכלבה אחת. אז פתחתי את הבלוג שלי, בשביל הכיף והיצירה.

לאחר כשנה, כאשר הבלוג ממש תפס נפח והמון קוראים ביקשו מענה לצורך של היכן ניתן להשיג את חומרי הגלם בצורה נוחה, פתחתי חנות טבע אינטרנטית, שהלכה והתפתחה מאוד יפה.

הכל נקטע כשבעלי נהרג בתאונת דרכים, כשנה וחצי לאחר מכן. נשארתי המומה עם שתי בנות קטנות ועסק אחד בינוני שאני לא יודעת לתפעל לבדי.

למזלי, אני מוקפת במשפחה, חברים ואפילו לקוחות מדהימים, ויחד עם עזרה הצלחנו לקום, להתרומם, ולבחור לחיות. היקום שלח אלי את מי שהוא בעלי כיום, ואת המשפחה המאוחדת החדשה שלנו, שגם עליה אני כותבת הרבה בבלוג, בשאיפה לתת השראה שתמיד יש בחיינו דברים חיוביים להודות עליהם.

היום, במובן העסקי, רוב זמני מושקע בבלוג המתכונים הבריאים שלי, ובנוסף אני כותבת תוכן, מצלמת ומפתחת מתכונים עבור אחרים.


מה עוד אני עושה


side_borderפיתוח מתכוניםside_border

side_borderשיתופי פעולה מסחרייםside_border

side_borderצילום קולינריside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק