יובל שפר - בלוג רגש שכל ומה שביניהם
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > יובל שפר

head_image

רגש שכל ומה שביניהם

תחום

אישי

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

האתר שלי מכיל תוכן מגוון שיצרתי לאורך תקופות שונות בחיי, בנושאי רגש, שכל ומה שביניהם, כשהוא בא לידי ביטוי בכתיבה יצירתית, איכותית, מצוירת וייחודית, עם מסרים עמוקים משני חיים.

אני מתייחסת לאתר כתיק העבודות שלי לפיתוח קריירה כיוצרת תוכן ומרצה השואבת את השראתה מחייה הפרטיים ומהקריירה האקדמאית שלה, וכפלטפורמה להכרת אנשים מיוחדים וליצירת קהילה.
בפועל, האתר כולל: סיפורים, מאמרים, פוסטים, הרצאות, מדיה וכו’, ואף נותן במה לתמונות נוף יפהפיות שנשלחות לי על ידי צלמים מוכשרים.

אז אם אתם רוצים להוסיף קצת אתגר ועומק לסביבה שהרבה פעמים מתאפיינת בשטחיות, ואם אתם רוצים לקבל טריגרים למוח שיעזרו לכם להתקדם ולהתפתח ולהיות מאושרים יותר, מקומכם איתי באתר שלי.

אז כנסו לאתר! תגיבו! תהיו חלק! ואל תשכחו להירשם כמנויים כדי לקבל עדכונים על תכנים חדשים.

מקווה שתהנו!
יובל שפר, יוצרת תוכן ומנהלת האתר.

Author

אני יובל שפר, ילידת 1999 מהוד השרון, משוחררת ויוצרת לענייני רגש, שכל ומה שביניהם... 

שנים שכותבת, יש תקופות שיותר ויש תקופות שפחות. כשהייתי בבית הספר היסודי כתבתי שירים, בחטיבה טיפה זנחתי את העניין, בתיכון חזרתי ובגדול, אבל כתבתי במסגרת "פרויקט העולמות", פרויקט ששם דגש על אנשים אחרים.

בזמן האחרון, בתור חיילת משוחררת, הגעתי למסקנה שהאהבה האמיתית שלי היא יצירת תוכן משלי, בין היתר סיפורים עמוקים ומרגשים, עם מסר על נושאים שמעסיקים אותי בחיים, כשהכוונה היא לנסות להשפיע לטובה עליכם ולעורר בכם השראה, אמפתיה ורגשות טובים. האמנות שלי מאופיינת בהמון חשיפה עצמית, במחשבות אמיצות ולא מתפשרות שתורמות לחיפוש אחר האמת שלי ואחר טבעה של המציאות בעיניי. אני כמהה להראות לסובבים שלי מי אני באמת, ולפתוח איזה שער ומודעות לכנות עצמית ולכנות בין אנשים. ואם אצליח לשפר חייו של אדם אחד מכם, אני עשיתי את שלי.


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאת ''נצחונות קטנים''side_border

side_borderיוצרת תוכןside_border

side_borderמרצה פסיכולו'-פילוסופיהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק