בלוג טיולים שמתי לב של זיוה רענן, בלוג טיולים אקולוגי בתחבורה ציבורית
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > זיוה רענן

head_image

שמתי לב

תחום

טיולים

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

שמתי לב כשמו כן הוא. אני מספרת בבלוג על הרשמים שלי ועל התרבות המקומית. לפעמים אני יוצאת לשביל צדדי כדי למצוא את הסיפור המעניין ולפעמים פרט קטן הופך לסיפור בעל ערך וחשיבות. דגש רב ניתן לאמנות ולסיפורים היסטוריים, תחומים שקרובים ללבי ואני מרגישה בהם בבית.

כמטיילת חשוב לי להקפיד על עקרונות של טיול אקולוגי. משמעות הדבר היא לנסוע פחות ולראות יותר, לבקר באותה שכונה בבוקר וגם בערב, לבקר באתרים חשובים ופחות חשובים. זוהי דרך הטיול המאפשרת את ההתבוננות בתרבות המקום וגם תורמת יותר לכלכלה המקומית.

עם השנים הבלוג התמקד וקיבל את הדיוק שלו. אני עוסקת כיום בתכנון טיולים בהתאמה אישית ושמחה במיוחד לתכנן בעבור המטיילים בתחבורה הציבורית. בכתיבה בבלוג אני מספרת על יעדים שניתן לטייל בהם בתחבורה ציבורית ונותנת הרבה מידע וטיפים בנושא. בעיסוק המקצועי שלי אני נותנת הנחות למטיילים בתחבורה הציבורית.

Author

פתחתי את שמתי לב מצורך באתגר חדש, והבלוג הפך מהר מאוד לחלק בלתי נפרד מחיי, עד כדי כך שכבר קשה לי לדמיין את עצמי בלעדיו. כיום אני עוסקת בתכנון טיולים בהתאמה אישית וגם הבלוג מגויס לכך, אבל אני שומרת על אותה הרוח שאפיינה אותו לאורך הדרך.

בקהילת הבלוגרים של הטיולים בישראל אני בין זקני השבט. נולדתי בסופה של שנת 1961 ובילדותי טיילתי עם הורי רק בארץ. "טיולי החו"ל" היו לתגליות החדשות שנוספו לישראל ב-1967. טיילנו לשכם ולבית לחם, שנירקלנו קילומטראז'ים בשארם א'שייח ואכלנו גלידה באופירה.

טיולי המשפחה שהקמתי נראו אחרת. כמשפחה צעירה היינו קיבוצניקים נטולי יכולת כלכלית אבל עם השנים וההפרטה התחלנו לקחת את הבנות לאפטלינג בהולנד ולטיולי משפחה קלאסיים ביעדים שונים באירופה. כיום אני מטיילת לבד, לפעמים עם בן הזוג ולפעמים גם עם חברות. לפיכך אני כותבת לאנשים בגילי, אבל שנות הטיולים עם המשפחה השאירו בי חותם. אני מתכננת טיולים גם למשפחות ובפוסטים רבים אני מוסיפה מידע למשפחות ולבני כל הגילאים.


מה עוד אני עושה


side_borderתכנון טיוליםside_border

side_borderייעוץ מסלוליםside_border

side_borderתכנון טיול אקולוגיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק