בלוג טיולים אודות פריז וצרפת, נכתב על ידי צבי חזנוב, כנסו לאתר הבלוגריסטית
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > צבי חזנוב

head_image

פרנקופילים אנונימים

תחום

טיולים

ממתי?

2013

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג "פרנקופילים אנונימיים" נוצר בשנת 2013 מתוך אהבה עצומה לצרפת ותרבותה. זהו ה"בייבי" שלי ואני משקיע בו שעות רבות כל יום אז הרשו לי "לטפוח לעצמי על השכם" ולהשוויץ מעט:

כיום הבלוג נחשב למוביל בארץ בתחומו עם יותר מ 20,000 כניסות בחודש, יותר מ 7,000 עוקבים בפייסבוק ורשימת תפוצה של יותר מ 2,500 נרשמים. וכל זה גדל מחודש לחודש…

הבלוג עוסק בשלושה נושאים עיקריים:

  1. פריז – עיר האורות היא העיר האהובה עלי בעולם וביקרתי בה כבר יותר מ 25 פעמים. בחלק העוסק בפריז תמצאו את כל המידע שתצטרכו על מנת לתכנן את הטיול הבא שלכם לבירת צרפת. החל מהמלצות על מלונות, דירות, מסעדות, אטרקציות, תערוכות, מופעים, סיורים קולינאריים וסיורים מודרכים אחרים וכלה במסלולי סיור ייחודיים שיאפשרו לכם להכיר את העיר לעומק.
  2. שאר צרפת – אומנם אני מאוהב בפריז אבל נהנה מאוד לטייל בשאר צרפת. ותאמינו לי, יש המון מה לראות שם. בחלק הזה של האתר תמצאו מידע חשוב על כל המחוזות החשובים ובהם ברטאן, נורמנדי, פרובאנס, אלזס, פריגור ועוד. בחודשים האחרונים אני משקיע בחלק הזה את מירב זמני והוא החלק שצומח הכי מהר באתר.
  3. תרבות צרפת – זו הסיבה הראשונית מדוע יצרתי את האתר שלי. אני מאוהב בכל מה שקשור לתרבות צרפת בין אם זו ההיסטוריה, הקולינאריה, האומנות, המוזיקה, הסרטים או האופנה שלה. כאן תמצאו לא מעט כתבות שכתבתי על הנושא ועוד כתבות של מביני עניין כגון ד"ר אורנה ליברמן.

אז אתם מוזמנים לצלול פנימה ולהתחיל לפנטז על הטיול הבא שלכם…

Author

נולדתי בירושלים בשנת 1977 ומאז גיל 10 אני מאוהב בצרפת ותרבותה. עד שנת 2016 התגוררתי בארץ אולם אז קיבלתי הצעת עבודה שלא יכולתי לסרב לה ועברתי לגרנזי (אי קטן בין אנגליה לצרפת). בשנת 2018 בעקבות הצעת עבודה אחרת עברתי למלטה וכיום אני מתגורר שם.

 

כשאני לא עובד על הבלוג אני עוסק בשיווק, פיתוח עסקי, ניהול תיקי לקוחות ומכירות בעולם ההייטק עם התמחות בגיימינג (האהבה שלי למשחקי מחשב עתיקה עוד יותר מאהבתי לצרפת).

 

עוד כמה דברים שאנשים לא יודעים עלי:

אני לא צרפתי. נולדתי בירושלים למשפחה של עולים מרוסיה. למרות זאת כולם חושבים שאני צרפתי ובפריז קורה לא פעם שצרפתים שואלים אותי איך להגיע ממקום למקום

אני לא מדריך תיירים בהכשרתי אבל מאוד נהנה לעשות זאת מידי פעם

עוד אף אחת לא הצליחה להניח טבעת על האצבע שלי אבל אם את רוצה לנסות את מוזמנת


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאות אודות צרפתside_border

side_borderסיורים מודרכים בפריזside_border

side_borderסיקור מקצועי אודות צרפתside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק