ארכיון זכויות יוצרים - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
זכויות יוצרים

הזמנתי את עו"ד יורם ליכטנשטיין שיענה על שאלות שמטרידות את כולנו בעולם התוכן הדיגיטלי – מה עושים כשמפרים את זכויות היצירה שלי, איפה מוצאים תמונות חוקיות לשימוש, מה עושים עם שיימינג וניהול קהילה בפייסבוק – ראיון מרתק. מוזמנים להאזין.

סגירת חלון

פוסט שנכתב בשיתוף פעולה עם שירה גנני ובלוגרית נוספת שהעלו מקרים שקרו להן אודות גניבת תכנים, כל אחת וצורת הגניבה שהיא חוותה. הפוסט כולל גם תוכן משפטי מקצועי אותו כתב עו"ד יורם ליכטנשטיין. כדאי לקרא, ללמוד ולהבין מה הן זכויות קנין רוחני ואיך אפשר לשמור עליהן.

סגירת חלון

עו"ד יורם ליכטנשטיין פירט בפוסט אורח בבלוג שלי אודות 9 מיתוסים שאנו נוטים להתעלם / ליפול בהם בפח אודות זכויות יוצרים. ממליצה בחום לקרא את הפוסט הנוכחי ולהבין מה החשיבות של זכויות יוצרים וממה כדאי להימנע.

סגירת חלון

אל תתחילו לכתוב בלוג מבלי להכיר את חוקי זכויות יוצרים ברשת. יום אחד את מהצד הזה ויום אחר מהצד השני, ולכן, תקראי, תלמדי ותדעי איך יוצרת תוכן אמורה להתנהג בכתיבת התוכן ובשיתוף / השאלה / שיתוף פעולה. ראיון עם עו"ד יהונתן קלינגר מחכה לך במרחק הקלקה מפה.

סגירת חלון

הפצת הבלוג זה דבר מצוין אבל יש חוקים שצריך להכיר לפני שאת מתחילה לשלח ניוזלטר. הזמנתי את עו"ד יורם ליכטנשטיין להסביר בפוסט מאוד ברור אודות חוק הספאם, ממה כדאי להיזהר ולהימנע כשאנו מפיצות את הבלוג. מוזמנת לקרא.

סגירת חלון