פודקאסט: הפרת זכויות יוצרים ברשת - עו"ד יורם ליכטנשטיין - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
עו"ד יורם ליכטנשטיין עונה על שאלותיכם
הפרת זכויות ברשת עו"ד יורם ליכטנשטיין

פודקאסט: הפרת זכויות יוצרים ברשת – עו"ד יורם ליכטנשטיין

הפודקאסט האחרון פתח את העונה השנייה של הפודקאסט שלי – ראיונות עם אנשים בתחום עולם הבלוגים.

והמרואיין הראשון הינו עו"ד יורם ליכטנשטיין, מומחה בדיני רשת ואינטרנט.

הזמנת את יורם שיענה על שאלות שמטרידות את כולנו בעולם התוכן הדיגיטלי – מה עושים כשמפרים את זכויות היצירה שלי, איפה מוצאים תמונות חוקיות לשימוש, מה עושים עם שיימינג וניהול קהילה בפייסבוק – ראיון מרתק. מוזמנים להאזין.

ממליצה גם לקרא את הראיון הכתוב מכיוון ויש בו תכנים נוספים, בהם לא הספקנו לגעת בפודקאסט .

כל השידורים הקודמים עלו לאתר שלי הבלוגריסטית תחת קטגורית הפודקאסט, מוזמנים להאזין להם.

השידורים הראשונים יהיו שידורים מקצועיים שבעזרתם אסביר לכם מהו בלוג ואיך משתמשים בו, ולאחר מכן אראיין אנשי מקצוע בתחום ובלוגים מצליחים.

בשידור הראשון סיפרתי לכם איך אני הפכתי את הבלוג מחלום למציאות ואיך הוא שינה את חיי. היום אני אתחיל בשידורים בהם אכניס אתכם לעולם המופלא של הבלוגים. חשוב לי שתבינו ותלמדו על העולם הזה.

בשידור השני דיברתי  על הפלטפורמות השונות בהן אפשר לפתוח בלוג בקלות יותר ובקלות פחות.  נשווה בין פלטפורמת וורדפרס לויקס וסייט 123 ולבסוף תבינו, איפה הכי כדאי לכם לפתוח את הבלוג שלכם.

בשידור השלישי פירטתי אודות נושא הכתיבה, איך אפשר למצוא נושא לבלוג, איך מפתחים את הכתיבה ואיך, בעיקר מצליחים לכתוב ולהתמיד בנושא מבלי להתייאש.

בשידור הרביעי דיברתי על הפצה הפצה הפצה, איך לגרום לאנשים לקרוא את הבלוג שלי. מה ההבדל בין פייסבוק לניולזטר לגוגל ואיך הבלוג יכול לנצל את כל הפלטפורמות הללו לשיווק הבלוג ולהביא טראפיק לבלוג עצמו.

בשידור החמישי דיברתי על כסף, איך אפשר להפוך את הבלוג מתחביב למקצוע מכניס, נושא מרתק מאוד שתמיד עולה לשיח בנוגע לבלוגים, מוכנים לזה?

בשידור השישי נתתי טיפים מחברי הקהילה על הצלחה של בלוג, מה נדרש בשביל שהבלוג שלכם יצליח.

לבנות לבד אתר אינטרנט לעסק – זה אפשרי

בשלוש שעות אתם יכולים לבנות אתר בעשר אצבעות. כל הפרטים פה בלינק

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק