בלוג שיווק עסקים קטרינה מוניץ
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג עסקי > קטרינה מוניץ

head_image

בלוג שיווק

תחום

עסקי

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בלוג שעוסק בנושאים של שיווק דיגיטלי, שיווק אופליין, בניית אתרים, קידום אורגני בגוגל ושלל כלים לעצמאים.

את הבלוג הקמתי מתוך רצון לשתף ידע ולתת כלים לעצמאים ועסקים קטנים כדי להבין יותר את עולם השיווק.

הבלוג התפתח עם הקהל שלו, זהיתי שהקהל שלי מחפש מדריכים מפורטים שיתנו להם צ'ק ליסט איך לעשות דברים מסוימים, הם אוהבים לקרוא סיפורי מקרה על חברות סטארטאפ מצליחות מעולם השיווק (או משיקות לעולם הזה) שאפשר להבין מההצלחה שלהם איך זה משפיע על עולם השיווק של כולנו. הם אוהבים שמישהו אחד עושה להם סדר ומביא להם כלים שימושיים (ורצוי גם בחינם) שיעזרו להם בעסק: לערוך וידאו, לעשות מחקר מתחרים, מאגרי תמונות וכו. אבל בעיקר הם מחפשים מקום אחד שירכז להם מידע מעודכן על כל מה שהם צריכים לדעת בתחום השיווק.

לכן לפני יותר משנה התחלתי מסורת בה אני מפרסמת פעם בחודש סיכום שיווקי חודשי בו אני אוספתי מאמרים חשובים, חדשים ומעניינים מתחום השיווק, מקצרת אותם לשורה תחתונה ולמי המאמר מיועד ומפרסמת פעם בחודש את כל מה שפורסם באותו חודש ורלוונטי.

הבלוג שלי מדבר על שיווק ופונה למגוון של עסקים- עם ידע, בלי ידע, מהתחום, לא מהתחום – כל מי שרוצה לדעת יותר על שיווק, להבין יותר את העולם הזה ולעשות החלטות וצעדים מושכלים.

Author

יזמת, יועצת שיווק, בלוגרית, חייה ונושמת דיגיטל ועיצוב.

אוהבת להיפגש עם אנשים לקפה ולקחת על עצמי פרויקטים מאתגרים וחדשים.

תמיד שואלים אותי מה אני הכי אוהבת בעבודה שלי, התשובה ברורה: מידע ונתונים.

נתונים- כל שותף לפרויקט ובעל עסק שמתחיל לעבוד איתי יודע שלפני הכל מחברים את האתר למערכות ניטור נתונים, חופרים מאחורי הקלעים של האתר, של הרשתות החברתיות, עוברים להוציא נתונים על מתחרים (כולל אפילו לחפור בקוד של האתר שלהם), לקוחות עבר ולקוחות פוטנציאליים ואז אחרי שכל המידע נמצא בידינו - מציבים מטרה ומתחילים לעבוד.

אני בעד תחושות בטן, אבל העבודה מתחילה אחרי שמבססים את התחושה הזאת בנתונים (או מפריכים אותה), אחרי שמציבים יעדים ברורים ורק אז מתחילים לרוץ.

מידע- אני מאוד מאמינה שעולם השיווק הוא עולם שלא יכול להישאר סטטי לרגע, כי ברגע שאנחנו עוצרים המון עסקים עוקפים אותנו בריצה. אני גם מאמינה שהיתרון הגדול של להיות עצמאי זה היכולת כל הזמן ללמוד ולצרוך מידע חדש. לכן בכל רגע של מנוחה אני קוראת מאמרים שמתפרסמים בעולם ועוסקים בנדבך אחר בתחום השיווק. אם בא לכם להישאר מעודכנים גם, תוכלו לקבל המון מהמידע הזה בבלוג שלי.

במקביל לעבודה היום יומית אני אוהבת לטפח ולקחת חלק בפרוייקטים מרתקים.

לדוגמא, בשביל לשמור על ההומור בחיי היום יום ביחד עם שותפתי- חגית אילון אני מנהלת את עמוד הפייסבוק והאינסטגרם שנקרא ''שוטף+120'' ושם לו למטרה לאחד את כל המשפטים הפחות נעימים שאנחנו כעצמאים שומעים על בסיס יום יומי ולהפוך אותם לפינה קטנה ומשעשעת בלב של כולנו.


מה עוד אני עושה


side_borderמנהלת קב' פייסבוקside_border

side_borderמנהלת עמוד אינסט'side_border

side_borderיועצת שיווקside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק