הילה מזור חוקרת מנהיגות בארגונים - בלוג על מנהיגות
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג יזמות > הילה מזור

head_image

the voice of leadership

תחום

מנהיגות

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

שמי הילה ואני חוקרת ומפתחת מנהיגות כעשור, בדגש על ארגונים ביטחוניים. הבלוג שלי מוקדש כולו לאהבתי לעולם המנהיגות.

מיקוד המחקר שלי, אותו אני עורכת דרך אוניברסיטת בר אילן הוא תהליכי פיתוח מנהיגות בדגש על הבנייה, גיבוש וחיזוק זהות מנהיגותית של מנהלים בארגונים.

בתהליכי פיתוח מנהיגות, הדגש שאני שמה הוא על תהליכי מודעות עצמית, רפלקציה, פיתוח אישי ותחושת מסוגלות עצמית להנהיג שהם בעיני הבסיס לפיתוח יכולות, מיומנויות והתנהגויות מנהיגותיות וניהוליות בארגונים.

הנושא המעניין ביותר עבורי בתחום זה הוא נקודת החיבור שבין למידה ומנהיגות, או במילים אחרות השאלה המעניינת אותי היא כיצד מפתחים מנהיגות? כיצד לומדים להנהיג? איך עושים את זה בצורה אפקטיבית ויעילה?

הבלוג עוסק בשאלות האלו, מרחיב אותן ומעמיק אותן, הוא מביא רבדים שונים של תופעת המנהיגות בדגש על הופעתה או אי הופעתה בארגונים ובחברה כולה.

הידע המפורסם בבלוג מבוסס על ספרות אקדמית, ספרים, מחקרים וניסיון אישי של מעל לעשור בתפקידי פיתוח הדרכה, פיתוח ארגוני ופיתוח מנהיגות. בנוסף, הבלוג שואף להיות רלוונטי ולעסוק בסוגיות מנהיגותיות העומדות על סדר היום יום שלנו בחברה, במדינה ובעולם.

Author

שמי הילה מזור, בשנות הארבעים לחיי, נשואה לאופיר ואמא לנועם, שחר ואורן.

הקריירה שלי התחילה בתחום של פיתוח הדרכה ולמידה בארגונים, בעשור האחרון המיקוד שלי הוא בפיתוח מנהיגות. האהבה המקצועית הגדולה שלי היא נקודת החיבור שבין פיתוח למידה ופיתוח מנהיגות בארגונים.

במשך השנים עסקתי בפיתוח של קורסים, פיתוח תכניות מנהיגות ומצוינות, גיבוש של תפיסות הדרכה ומנהיגות, הקמה של מרכז ידע לתחום מנהיגות ועשייה ענפה בתחום פיתוח מנהלים, פיתוח ארגוני ופיתוח הדרכה.

בשנים האחרונות התחלתי מחקר מקיף באוניברסיטת בר אילן שעוסק בפיתוח מנהיגות ומתמקד באופן שבו מתפתחת זהות מנהיגותית של מנהלים בארגון.

כתיבה בבלוג היא נדבך נוסף ברצון ובתשוקה שלי להפיץ ידע בתחום המנהיגות ולהביא להשפעה חיובית בסביבתי. מעבר לכתיבה של בבלוג אני מייצרת תוכן לפודקאסטים, מלווה מנהלים בתהליכים אישיים וניהוליים, מעבירה סדנאות והרצאות ובעיקר נהנית מכל רגע.


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאותside_border

side_borderסדנאותside_border

side_borderליווי אישיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק