הדרכה על תוכנת ניהול בלוג Milanote - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
תוכנה שמראה איך אני חושבת

הדרכה על תוכנת ניהול בלוג Milanote

לפעמים קורס אחד שווה בשביל שיעור אחד שלומדים בו משהו.

התחלתי קורס של הולי בקר, הקורס מלמד על כתיבת בלוג וניהול בלוג מבחינת התוכן. הקורס לא חידש לי הרבה אבל תמיד טוב להקשיב למורות אחרות בתחום.

בכל מקרה, מה שרציתי לכתוב זה שבשיעור השלישי היא הציגה לנו את תוכנת הניהול החדשה שבה היא מנהלת את הבלוג שלה. בעבר אירחתי את שרון גולן בפוסט סופר מושקע שבו היא לימדה אותנו על מערכת טרלו הנהדרת. אני קצת הסתבכתי עם טרלו (אבל זה לא אומר כלום על המערכת), ולכן כשהולי בקר הראתה את המערכת של Milanote ממש התלהבתי כי זאת מערכת קלה ואינטואיטיבית (לפחות לי). היא הזכירה לי את הצורה שבה אני כותבת את הפרויקטים שלי על הלוח מול השולחן.

החלטתי שאני לא שומרת את הידע הזה רק אצלי וחייבת להעביר את זה הלאה. התוכנה היא מאוד חדשה ולפי דעתי היא תלך ותשתפר.

חסרונות Milanote:

אני משתמשת בתוכנה הזאת רק בשבוע האחרון, הפכתי אותה לעמוד הבית של הדסקטופ שלי, אבל היא לא נטולת בעיות: עד 100 רכיבי תוכן בחינם, האפליקציה לא מפותחת בטלפון, אי אפשר בטלפון לכתוב בעברית, אופציות בעתיד בתשלום בוודאי, אין תזמונים, אין התראות, אין חיבור ליומן.

יתרונות Milanote:

אני יודעת שהחסרונות אולי יגרמו לכן לא לנסות אפילו, אבל נראה לי ששווה לתת לזה צ'אנס כי: מערכת סופר סופר סופר קלה, מאוד נגישה ואינטואיטיבית, אפשר להכנס אליה מכל מחשב, אפשר לייצר בה אוצרות של ממש, היא מאוד טובה למי שיש לה ראיה מרחבית, כמו לוח משימות על הקיר ורשימות אסוציאטיביות.

הכנתי לכן סרטון הדרכה על המערכת בו אני מדגימה איך אפשר לנהל בלוג באמצעות המערכת הזאת.

אפשר לקרא לעומק גם הדרכה שהם הכינו.

 

ההרשמה לקבוצה הסודית עונה 3 נפתחה

הקבוצה הסודית – המקום של מיקרו למידה אודות שיווק בדיגיטל לבלוגים ולעסקים – 100 מקומות בלבד בקבוצה הסודית עונה 3.

סדנת בלוגינג!!! חדשה!!! מתיאוריה לפרקטיקה – גם נלמד מה זה בלוג וגם נבנה לך אחד משלך. סוף סוף נוציא את הבלוג שלך לאור. כל הפרטים פה

מה מצב עמוד האודות באתר שלך?

במסגרת שיעור ממוקד – אני מלמדת אותך איך לכתוב את האודות בצורה הטובה ביותר שיש. להביא לקוחות, לחדד את המסר, ואולי לגלות על עצמך דבר או שניים. בניית עמוד אודות לתפארת

ויש לי עוד 3 קורסים שונים מקוונים להציע לך:

5 תגובות

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק