בוקר שיא - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
בוקר שיא
איך לכתוב בלוג יונית צוק הבלוגריסטית

בוקר שיא

ב31/5 נערך בוקר שיא והיה פשוט כיף, מעשיר והביקורות היו כל כך טובות שפשוט החלטנו לעשות בוקר נוסף, לכל מי שלא יכלה להצטרך אלינו.

ולמי שלא יודעת על מה ולמה – אז ,איך הכל התחיל?

מכירות את זה שיום אחד פוגשים מישהו, ואז זהו, אתן לא מבינות איך עד עכשיו לא הכרתן אותו או אותה? אז זה קרה לי החודש. וזה היה מדהים!

לפני כחודש הרציתי בויצ"ו במסגרת הקורס "נשים מנהיגות סדר חברתי חדש" אודות שיווק און ליין ושימוש ברשתות חברתיות לטובת מיתוג, מיצוב ושיווק. כשבוע לפני ההרצאה התקשרה אלי שחף ויינר-איתן, משתתפת בקורס שאותה לא הכרתי, למרות שרק בשנה האחרונה ליוותה מעל ל-80 עסקים בתהליכי עומק להתנהלות עסקית תוצאתית.
שוחחנו בטלפון כחצי שעה, בהתחלה חשבתי שאני מדברת עם בחורה סופר צעירה, כי הקול שלה פשוט מטעה. מסתבר שהיא לא בת 24. שאלתי על קורות חייה, ובמשך מספר דקות של שיחה היא סיפרה לי על מעשיה בחברות ההייטק המובחרות בארץ בתחום השיווק והמכירות, ועל יציאתה לעצמאות ופתיחת העסק שלה שכבר קיים מספר שנים בתחום הייעוץ האסטרטגי לעסקים. בקיצור קאליברית עולם.

על מה ולמה שוחחנו? שחף הרצתה אחרי בויצ"ו אודות מכירות ותיאמנו ציפיות שנשלים זו את זו  ולא נחזור אחת על דברי השניה. בשיחתנו שהתחילה באותו יום, והמשיכה אחרי ההרצאות שלנו בויצ"ו וכללה המון קפה, תה ג'ינג'ר, פחמימות, סמסים, שיח מקצועי על שיווק, מכירות, און ליין, אוף ליין, הגענו למסקנה אחת ברורה  – לה אין בלוג, ולי אין רולאפ – אני מנהלת את הנטוורקינג שלי בערוצי האון ליין ושחף מנהלת מעגל נטוורקינג פיסי באזורה של ארגון תנופה.
בנוסף, הבנו שאנחנו פשוט צוות משלים האחת את השניה מבחינת הערך שאנחנו נותנות לעסקים. ומפה נולד הפרויקט הראשון שלנו ביחד – בוקר שיא. 

FB_cover5-01

עם מה תצאו מהבוקר הזה?

כבעלות עסק אנחנו נדרשות לג'נגל, לא רק בין המשפחה לעסק לבית, אלא גם בין האון ליין והאוף ליין. הרבה עסקים פשוט מותשים מהג'ינגול האינסופי ומהלחץ של השיווק שיווק שיווק הזה.

לאחר 4 שעות של מינגלינג, כיבוד מקיטריינג מפנק, ו-4  הרצאות, תצאנה עם סדר בראש ועם תחושה ששיווק יכול להיות פשוט ולא מאיים!
1. 5 צעדים פשוטים לבניית תכנית שיווקית שמובילה לתוצאות. נחשוף בפניך את השיטה לבניית תכנית שיווקית. היופי בשיטה הזאת הוא בעיקר בעובדה שאת יכולה לבנות בעצמך את התכנית.
מה זה שיווק און ליין  ומה כולל שיווק אוף ליין – נפשט ונעשה סדר, למי כל דבר מתאים ואיך להביא מכל ערוץ שיווק תוצאות מהירות לעסק שלך.
3.איך לשלב בין און ליין לאוף ליין בצורה שתתאים לך ומבלי להתיש את עצמך ואת הלקוחות הפוטנציאלים שלך- טיפים וכלים ליישום מידי.
4. יצירת קהילה אוהדת, דוחפת ומעצימה של העסק שלך כדי שכל הטוב הזה ימשיך איתך גם לשנים הבאות
5. שלא כמו עוד כנסי שיווק שמתמקדים בערוצים ספציפים, פה את מקבלת את עולם השיווק כולו, בבוקר אחד, בצורה פשוטה,
פרקטית ובשיתוף מלא של הידע, הניסיון והסיפורים האישיים של העסקים שלנו ושל הלקוחות שלנו.

או בקיצור:

מה מטרת בוקר שיווק תוצאתי בגובה העיניים

כששחף ואני שוחחנו ארוכות, אנחנו הבנו שהמשותף לנו בשיטת העבודה עם הלקוחות שלנו, הוא האופי להנגיש ולפשט תהליכים, שיטות, מחקרים, ותיאוריות לטובת הלקוחות שלנו.
בתור נשים שלומדות וחוקרות כל הזמן את השוק, אנחנו מבינות כיצד לייצר מפת שיווק שלמה המאפשרת התאמה אישית של הכלים לעסק ולאופי בעלת העסק.
וכשהחלטנו לשתף פעולה בבוקר השיא, זה ריגש אותנו מאוד (ואת חמשת הלקוחות שלנו ששיתפנו כשהרעיון רק היה בגדר רעיון) כי ידענו שהכי חשוב לנו זה מתן המון ידע של שנות נסיון ומחקר מתוך נדיבות ותשוקה אמיתית לשיתוף הידע שעובד בעסקים שלנו ושל הלקוחות שלנו, מתוך רצון להעצים וללמד את הטוב הזה.

למה שתינו?

שחף ואני בעצם, עושות כמעט אותו הדבר אבל בפלטפורמות שונות, וזה הקסם. אני צמחתי והקמתי עסק מערוצי האון ליין ושחף, ברגע שבחרה להיות עצמאית, השקיעה קודם כל בערוצי האוף ליין. הבנו שנוכל להעביר תכנים מדהימים בבוקר של שיווק תוצאתי בגובה העיניים מתוך אמונה שכל אחת יכולה לשווק את עצמה בכלים שמתאימים לה.
שיווק לא חייב להיות מפחיד, שיווק נכון זה לסנן מחד ולמגנט מאידך את הלקוחות שלנו שעימם נהנה לעבוד. שיווק יכול להיות קל,אמיתי וכיף עם תוצאות.

פרטים והרשמה בוקר שיא באווירה אינטימית –

למי שפספסה את בוקר השיא שערכתי יחד עם שחף איתן ווינר, החלטנו, לאור התגובות והבקשות לערוך אותו שוב, במסגרת אינטימית, בבוקרו של יום שני  (כל מי שכתבה לי שלא יכולה להגיע בגלל שזה יום ראשון, הנה, הקשבנו לך).

תאריך: 6/7/2015 יום שני

מיקום: תל מונד רחוב אבני חן 26

שעה 09:00 – 13:00

עלות: 220 ש"ח, ניתן לשלם ממש פה

11392884_1592759414309315_4036927952410593809_n
צילום: טלי שגיא
צילום: טלי שגיא
11227912_1592765240975399_1390640464343288481_n
צילום: טלי שגיא

מה אמרו עלינו בבוקר שיא הקודם?

בוקר שיא1

בוקר שיא2

בוקר שיא4 בוקר שיא3

ועוד מילה קטנה לסיום

שמתן לב שאני הולכת לדבר על עולם ומלואו מעבר לעולם המופלא של הבלוגים? אז לכל מי שכבר שמעה אותי מדברת על בלוגים, צפויה הפתעה, אני מרחיבה קצת את היריעה. למה? כי עסק צריך להבין את המפה הכוללת, את הלב, את השבילים ואת הדרך בה אפשר לנצל את היריעה לבניית קהילה והבאת לקוחות לעסק.

ולמי שתוהה מה הם ערוצי האון ליין והאוף ליין שנדבר עליהם: אינסטגרם, לינקדאין, פיסבוק, בלוגים, רשימות תפוצה, פינטרסט, טוויטר, שיתופי פעולה,נטוורקינג, הרצאות וסדנאות מול קהל, יחסי ציבור,פרינט ומוצרי קידום מכירות. כן, אפשר לאמר שבעצם בבוקר אחד חסכנו לכן את כל כנסי השיווק שנוגעים רק ב"חלק אחד\זוית אחת" של עולם השיווק המלא. זה מה שקורה כשמחברים בין שני עולמות משלימים.

וכן, תהיה מתנה שימושית בסוף האירוע 🙂

אז הנה הלינק להרשמה, במידה וטרם הספקתן.

אז בואו להתחיל את הקיץ, עם הרבה חומר למחשבה על שיווק העסקים שלכן מיד לאחר הקיץ.

שחף ויינר-איתן ויונית צוק.

לבנות לבד אתר אינטרנט לעסק – זה אפשרי

בשלוש שעות אתם יכולים לבנות אתר בעשר אצבעות. כל הפרטים פה בלינק

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק