פודקאסט: טיפים לבלוג מצליח - יונית צוק
עצות טובות לדרך מחברי הקהילה
איך מצליחים בבלוג? יונית צוק

טיפים לבלוג מצליח

לקראת הפודקאסט האחרון על עולם הבלוגים בכללי, במהלכו סיפרתי על עולם הבלוגים, רגע לפני שאני מתחילה בראיונות בפודקאסט שלי של בלוגים מצליחים ואנשי מקצוע בתחום, ביקשתי מחברי הקהילה לתת לנו טיפים לבלוג מצליח.

מאוד שמחתי על הטיפים שחלקו איתנו, כי הם מאוד רלוונטים ונכונים, בעיני להצלחת בלוג.

מוזמנים להאזין לפודקאסט פה.

כל השידורים הקודמים עלו לאתר שלי הבלוגריסטית תחת קטגורית הפודקאסט, מוזמנים להאזין להם.

השידורים הראשונים יהיו שידורים מקצועיים שבעזרתם אסביר לכם מהו בלוג ואיך משתמשים בו, ולאחר מכן אראיין אנשי מקצוע בתחום ובלוגים מצליחים.

בשידור הראשון סיפרתי לכם איך אני הפכתי את הבלוג מחלום למציאות ואיך הוא שינה את חיי. היום אני אתחיל בשידורים בהם אכניס אתכם לעולם המופלא של הבלוגים. חשוב לי שתבינו ותלמדו על העולם הזה.

בשידור השני דיברתי  על הפלטפורמות השונות בהן אפשר לפתוח בלוג בקלות יותר ובקלות פחות.  נשווה בין פלטפורמת וורדפרס לויקס וסייט 123 ולבסוף תבינו, איפה הכי כדאי לכם לפתוח את הבלוג שלכם.

בשידור השלישי פירטתי אודות נושא הכתיבה, איך אפשר למצוא נושא לבלוג, איך מפתחים את הכתיבה ואיך, בעיקר מצליחים לכתוב ולהתמיד בנושא מבלי להתייאש.

בשידור הרביעי דיברתי על הפצה הפצה הפצה, איך לגרום לאנשים לקרוא את הבלוג שלי. מה ההבדל בין פייסבוק לניולזטר לגוגל ואיך הבלוג יכול לנצל את כל הפלטפורמות הללו לשיווק הבלוג ולהביא טראפיק לבלוג עצמו.

בשידור החמישי דיברתי על כסף, איך אפשר להפוך את הבלוג מתחביב למקצוע מכניס, נושא מרתק מאוד שתמיד עולה לשיח בנוגע לבלוגים, מוכנים לזה? אז בואו נתחיל

ינואר 2020 – זה הזמן ללמוד על בלוגים

29/1/2020 סדנת אלמנטור – מיועד לבעלי אתרים ובלוגים שמעוניינים לשדרג את האתר או הבלוג באמצעות אלמנטור ולא יודעים איך. קיצורי דרך, שליטה ברכיב, רכיבים מתקדמים – בסדנה חד יומית – כל הפרטים פה

12/2/2020 – בניית אתר/בלוג בחמש שעות – סדנה מעשית ממנה יוצאים עם בלוג או אתר באוויר במערכת נהדרת בשם SITE123, סדנה מומלצת בחום, פרטים נוספים פה

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

יונית צוק