בלוגים מומלצים ששווה לקרא - יונית צוק הבלוגריסטית
בלוג כלכלי, בלוג לנשמה ובלוג אישי
המלצה על בלוגים ששווה לקרא מאת יונית צוק הבלוגגריסטית

בלוגים מומלצים – פרגון מספר 2

אני כותבת את הפוסט הזה, כי הפוסט הקודם זוכה להצלחה מסחררת, הרבה אנשים נכנסים לבלוג שלי בזכותו, אז אם זה מעניין אתכם, למה שלא להגדיל? פרגון מספר 2 לבלוגים שווים במיוחד.

אני מזכירה, שפעם בשבועיים אני שולחת ניוזלטר ובו לא רק פוסט חדש מהבלוג שלי, אלא גם פרגון לבלוג, שבעיני שווה ביקור והצצה. בנוסף, הניוזלטר שלי שופע בתכנים נוספים מעבר, כך שאם אתם לא שם, אתם  מפספסים וחבל. אבל הכל אפשר לתקן, תרשמו פה ונפגש בניוזלטר הבא שלי הבלוג.

שנתחיל?

רוזה קופלר – על איקומרס ומסחר אלקטרוני

רוזה הגיע אלי לתהליך של פגישות ייעוץ אודות בניית בלוג ואסטרטגית תוכן, בנינו יחד את הבלוג שלה על פלטפורמת SITE123, בנינו אסטרטגיית תוכן, השקה והפצה ומאז היא מפציצה בפוסטים שווים במיוחד.

על מה רוזה קופלר כותבת? על סחר אלקטרוני באמזון ובאיביי. על איך עושים כסף באינטרנט.

רוזה מאוד צנועה, אבל שתדעו לכם, היא תותחית בתחום, ברמה אחרת לגמרי. ואיך אני  יודעת? כי אחרי כמה שעות של שיחה בינינו, הבנתי שמה שיש לה בראש, זה אוצר גלום של התחום הזה. היא עושה, בודקת, נופלת, קמה, בודקת שוב, עושה ועושה ועושה, ומדברת ממש מעט. אבל כשהיא מדברת זה תמיד עם חיוך. בקיצור, לכל מי שרוצה ללמוד איך עושים כסף באינטרנט – כנסו לאתר שלה, והרשמו לניוזלטר.

 

הילה מגל נמש

יש אנשים שנכנסים ללב, בשניה שהם רק פותחים את הפה, כזאת היא הילה מגל נמש. מאמנת, מדריכה וכותבת. והבלוג עבורה הוא התגשמות חלום. מכירים כזה חלום גם אצלכם? מזמינה אתכם להתאהב בה. אני כבר שבויה. תהנו

The Storytellher

אם הבלוג הזה לא היה קיים, היה צריך להמציא אותו. הוא כל כך אני. בחיי. בצורה מאוד מיוחדת, מיה הירש מספרת את חייה. כל פרק הוא פוסט, כל פוסט הוא פרק. מחוויותיה ברילוקיישן, דרך הקושי בלמצא את עצמה, לאחר התאקלמות המשפחה שם, ולאחר מכן, הנחיתה בארץ, אחרי 6 שנים בארה"ב. קל, זה לא. ובואו נוסיף את עניין גיל ה 40, הקמטים, הבריאות, הילדות. על כל הכשלונות, הצלחות, ג'ינגולים ועניינים של הלב והגדרה עצמית – בלוג שהוא ספר פתוח לנשמה. תהנו 

לבנות לבד אתר אינטרנט לעסק – זה אפשרי

בשלוש שעות אתם יכולים לבנות אתר בעשר אצבעות. כל הפרטים פה בלינק

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק