5 בלוגים מומלצים לכל עסק להכיר - שיווק דיגיטלי לעסקים יונית צוק הבלוגריסטית
כיף לפרגן
בלוגים מומלצים שבעלי עסקים צריכים להכיר יונית צוק הבלוגריסטית

5 בלוגים ששווה לעסקים להכיר ועוד אחד בונוס

ריכזתי עבורכם רשימה של 5 בלוגים שווים שנותנים הרבה מידע רלוונטי לעסקים ומהם הם יכולים ללמוד ולהתפתח.

לעצב בעצמך את העסק שלך

לעצב בעצמך את העסק שלך עם רונה יהל בורר – אני עדה להתפתחות של רונה בשנים האחרונות, והדיוק שהיא עשתה עם העסק והבלוג שלה הם פשוט נפלאים. רונה מעניקה בנדיבות ידע אודות שימוש בתוכנות גרפיות לאנשים שאינם מעצבים. איך מכינים עיצוב וסרטונים. ממליצה בחום. הנה הלינק לבלוג של רונה.

המגזין של חשבונית ירוקה

המגזין של חשבונית ירוקה – גם אם אתם לא לקוחות חשבונית ירוקה, שווה לקרא אותו.  יש להם במגזין הרבה מידע שרלוונטי לבעלי עסקים. מדי פעם גם מזמינים לשמוע הרצאות שוות שטובות לבעלי עסקים. הנה הלינק למגזין. 

רונית כפיר נעים מאוד

רונית כפיר – נעים מאוד – אני לא חושבת שאני צריכה להציג את רונית כפיר, יש לה תכנים נהדרים בתחום של עסקים ותמחור. אני ממליצה לא להשאר רק בגבולות של בלוג אלא לעקוב אחריה גם באינסטגרם. הנה הלינק לבלוג של רונית כפיר.

ברושקה

ברושקה – בלוג לעצמאית המתחילה (וגם המתקדמת). בלוג מקסים עם המון ידע שנכתב על ידי עמית בר. מעבר לעיצוב הנפלא שעושה חשק, יש בו תכנים שיכולים לעשות לכם סדר בתחום השיווק והתוכן. הנה הלינק לבלוג של עמית בר

אתרים גדולים לעסקם קטנים

אתרים גדולים לעסקים קטנים  – הבלוג של אפרת אייל הנהדרת, בבלוג תוכלו למצא הרבה מידע שקשור לבניית אתרים בוורדפרס לעסקים קטנים וטיפים לגבי קידום אתרים אורגני בגוגל. הנה הלינק לבלוג של אפרת איל.

יערה ממליצה

בלוג בונוס – הבלוג יערה ממליצה – הכיוון שבו יערה כותבת בשנה האחרונה הוא ניהול נכון של הזמן שלנו. בעיה מוכרת להרבה בעלי עסקים. הרבה טיפים, אפליקציות ורעיונות איך אפשר למקסם את 24 השעות שיש לנו ביממה. הנה הלינק לבלוג של יערה ממליצה.

יש לכם עוד בלוגים שעסקים יכולים להיתרם מהם? אשמח שתכתבו בתגובות כדי שנוסיף אותם לרשימה

לבנות לבד אתר אינטרנט לעסק – זה אפשרי

בשלוש שעות אתם יכולים לבנות אתר בעשר אצבעות. כל הפרטים פה בלינק

3 תגובות

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק