ארכיון איך מרוויחים כסף מבלוג - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
איך מרוויחים כסף מבלוג

סדרת פוסטים שבה אני מפרטת אודות תוכנית שותפים, מה זה ואיך משתתפים בה, ובעיקר למי זה מתאים ומה מרוויחים ממנה. הפוסט הראשון הינו פוסט שבו אני מסבירה מהי תכנית שותפים ואיך בלוגריות אופנה יכולה להצטרף לתכנית השותפים של רוני קנטור. הפוסט השני בנושא הינו פוסט אורחת של מיי גרף ובו היא מלמדת את הקוראים איך אפשר להנות מתכנית שותפים בבלוג שלה. בפוסט השלישי בסדרה אני מארחת את עמיאל, מנהל השיווק של אתר זיפי שמסביר איך בלוגרית יכולה לפתוח תכנית שותפים באתר ישראלי שמתרגם את תהליך הרכישה מהאתרים הגדולים בעולם (איביי, אמזון, אליאקספרס) לקהל הישראלי. בפוסט הרביעי אני מסבירה איך אפשר להכנס בתור שותפים בתכנית שותפים של אמזון.

סגירת חלון

סדרת פוסטים שכתבתי בנושא של הכנסה כלכלית מבלוגים. בפוסט הראשון בסדרה פירטתי אודות מודלים של הכנסה פסיבית. בפוסט השני בסדרה פירטתי אודות מודלים של הכנסה אקטיבית. בפוסט השלישי פירטתי אודות מודל של תכנית שותפים בבלוג ופוסט נוסף בו אירחתי את מיי גרף שתסביר איך היא משתמשת בתכנית שותפים בבלוג שלה,ובפוסט הרביעי סיכמתי את הנושא על ידי הבנה של חשיבות המיינדסט שלנו לטובת ההכנסה. וכשיציעו לכן לכתוב עבור המוצר עצמו, מזמינה אתכם, לפני שתגידו כן!!! לקרא את מה שכתבתי ממש בתחילתו של הבלוג הזה על הקשר בין בלוגריות ותוכן חינמי.

סגירת חלון

עם הכניסה של אמזון לישראל, כדאי להתכונן ולהבין איך תכנית שותפים עובדת. כתבתי לכם מדריך מעשי פה בלינק  איך נכנסים לתכנית שותפים של אמזון, מה זה אומר וכיצד אפשר להשתמש בתכנית הזאת על מנת להרוויח כסף מהבלוג.

סגירת חלון

בתחילת הדרך היתי בכנס בלוגריות שארגנה סלונה, הכנס היה נפלא ונחרטה בזכרוני הרצאה של פרופסור ישע סיון אודות הרגלי הצלחה, כמובן שהוא תרגם את הרגלי ההצלחה להרגלי הצלחת בלוג. בראיה רטרוספטיבית, אני מבינה שההרצאה שלו הפכה לאבן יסוד בחיי הבלוג שלי, אפשר להגיד שכל פרמטר בהמלצות שלי לקחתי איתי ופיתחתי אותה שמונים מיילים קדימה, לפחות. אם יש לך זמן לקרא רק פוסט אחד, תקראי אותו. בהצלחה.

סגירת חלון

בלוג מצליח נראה ממש קל, כאילו הבלוגרית יושבת ומקלידה לנצח, וזהו, קל לה, היא בנויה לזה, יש לה כשרון, יש לה יכולת, יש לה קשרים, יש לה מזל. תתקרבי רגע למסך, יותר קרוב, בואי אני אכתוב לך סוד – בולשיט! זה לא ענין של מזל או כשרון או רצון, זה ענין של התמדה. רוצה להרחיב בנושא? מזמינה אותך לקרא פה על הסוד היחיד של עולם הבלוגים.

סגירת חלון

בלוג טוב היא הגדרה מאוד סוביקטיבית, הרי אין באמת טוב או רע בבלוגים, מכיוון ויש כל כך הרבה מטרות לבלוגים ואי אפשר לשים את כל הבלוגים על אותו משקל.  בלוג טוב הוא בלוג שממלא את המטרתו לשמו הוא נכתב. נקודה. כדאי לבנות עמוד שדרה לבלוג, על מנת שנוכל למדוד האם אנחנו מתכוונות בכיוון הנכון ובדרך הנכונה באמצעות הבלוג, במידה ולא, הבלוג לא מתפקד מספיק טוב עבורנו כנראה. מזמינה אותך לקרא בהרחבה על הגדרות של בלוג טוב.

סגירת חלון

אחד הדברים שאני אוהבת זה לנסוע לכנסי בלוגריות בעולם ולשמוע איך הן עושות את זה, מה הדילמות של הבלוגריות בחו"ל, האם יש דברים שדומים גם אצלנו. ובכן, רב הדומה מהשונה. אני אוהבת במיוחד לסכם הרצאות עם ערך, שלימדו אותי דבר או שניים או שיכולים ללמד את הקוראות שלי. מצרפת לינק לפוסט על אנה שהצליחה להפוך לעסק בזכות הבלוג שלה

סגירת חלון

קראת מספיק עד כה, עכשיו הרגעי, הכיני כוס קפה וכנסי לעמוד הוובינרים, בו תוכלי לצפות וללמוד אודות שיווק באמצעות בלוגים. שלושה וובינרים בתחום הטיפול, האמנות וכללי על עולם הבלוגים. מקווה שתיהני.

סגירת חלון

לא רק באמצעות הבלוג, אלא בכלל, איך את יכולה לקחת את הרשתות החברתיות ולנצל אותן לטובתך? לטובת בניית קהילה? עם הרבה עבודה אינטנסיבית, אותנטיות ובעיקר תשוקה לדבר. מזמינה אותך לקרא 6 טיפים בנוגע למיתוג אינטרנטי מתוך הרצאה שאני מעבירה בקרב ארגונים גדולים וכנסים שונים.

סגירת חלון

על הנושא הזה כתבתי סדרה של פוסטים. למה? כי כשהתחלתי את הבלוג שלי, זה לא היה ברור מהו כוחו של בלוג בכלל, ולעסקים בפרט. לאט לאט, עם ההבנה שיש לבלוג כח, יותר ויותר עסקים החלו לכתוב בלוגים, וזה נפלא, ומצד שני הרבה בלוגים הפכו לעסקים שזה נפלא בריבוע. אני מאוד מאמינה בכח של בלוגים לשווק עסקים, במידה וכותבים באופן תדיר, באותנטיות רבה ובהבנה שהלקוחות שלנו רוצים לדעת, ללמוד, להיות חלק מהעסק שלנו בכל התהליכים שעוברים עליו. בלוג שומר על קשר עם הלקוחות שלנו , הקיימים והפוטנציאלים, מזמינה אתכן במסע של היכרות שיטת השיווק שאני אוהבת  – קריאה על כוס קפה בבלוגים. תתחילו לקרא פה ואז תעברו לפה  תמשיכו לשיווק באמצעות בלוגים ותקנחו בבפוסט הזה . קריאה מהנה.

 

 

סגירת חלון

אני מאוד אוהבת סיפורי הצלחה של בלוגים, במיוחד כאלה שנכתבו בטעות,ואז נפל אסימון מאוד גדול בנוגע לטעות הזאת.

בפוסט הזה אני מפרטת על ספר שקראתי (יש שם לינק לרכישה) של סיפורו של פט פלין, גורו בתחום של רווח מעסקים און ליין. כל כך התחברתי לסיפור שלו, שגרם לי לכתוב בספונטניות עזה את הפוסט.

סגירת חלון

גוגל אנליטיקס הינה תוכנה חינמית של גוגל למדידת הטראפיק בבלוג. מאוד כדאי להכיר אותה, לפחות את הבסיס על מנת להבין מה הכיוון של הבלוג (בתקווה שהוא בצמיחה), לא צריך לחפור לעומק הנתונים בגוגל אנליטיקס, כי אי אפשר לצאת מזה, הכנתי הדרכה קטנה שמסבירה מה הדברים הכי חשובים שבלוגרית צריכה לקרא בגוגל אנליטיקס שלה. אני קוראת את האנליטיקס שלי פעם בחודשיים שלושה בלבד…. סתם מעצלות… סומכת יותר על הסטן שלי מאשר על נתונים יבשים. אבל , כן, אני מסתכלת עליהם רק בשביל לאושש את מה שאני מבינה.

סגירת חלון

אחרי חצי שנה של כתיבה את כבר תרגישי, הבלוג הופך להיות חלק ממך, ממי שאת, הקוראים אותך יתחילו להבין מה הסגנון שלך ואיך את מפיצה, כותבת, שואלת, מתענינת. פתאום החלקים יתחברו מאליהם בזכות הבלוג. זה לא אני המצאתי, אני רק מלמדת את זה איך, וחיה את זה כבר קרוב לעשור. יש מחקרים בנושא שהוכיחו שבלוגינג חזק מהחיים.

סגירת חלון

חלום אה… ראיינתי את טל מאור זינגרמן מהבלוג כלות אורבניות ממש רגע לאר מכירת הבלוג בכמליון ש"ח. טל מסבירה מה התהליך שעברה בארבע שנים,  מה זה תוכן איכותי ומה נדרש מבלוגרית שרוצה להרוויח כסף מהבלוג שלה. לראיון המלא.

סגירת חלון