בלוגים מומלים - רשימה של מעל ל15 בלוגים מומלצים בתחומים שונים
תנו לי עוד מהיופי הזה
בלוגים מומלצים ששווה לכם לקרא

המלצה על בלוגים נוספים

אחד הפוסטים הכי נקראים בבלוג הוא הפוסט על המלצה על בלוגים. אני כל כך מבסוטה מזה, כי זה אומר לנו ש א. אנשים מחפשים לקרוא בלוגים ב. אני יכולה לעזור ככה לבלוגים נוספים להיחשף לקהל אחר / נוסף.  לכן גם הקמתי את החממה לבלוגים. זאת ההזדמנות להזכיר שאם יש לך בלוג, והוא לא שם – כל מה שצריך זה לפנות אלי במייל ולבקש להכנס yonit@blogeristit.com.

היום אני רוצה לפרגן לבלוגים שנמצאים בקבוצה הסודית עונה 2. את הקבוצה הסודית התחלתי ממש עם תחילת התקופה המחורבנת הזאת של הקורונה, מתוך מטרה לעזור לאותם עסקים שרוצים ללמוד על שיווק דיגיטלי, לשמור על המורל ועל הראש מעל פני המים. זאת היתה עונה מוצלחת מאוד ולכן פתחתי את העונה השניה שמסתיימת באוגוסט ועוד מעט אפתח את העונה השלישית של הקבוצה הסודית – כי זה פשוט עובד מעולה למשתתפיה (מעבר לעבודה שאני ממש ממש ממש נהנית להפגש פעם בשבוע עם משתתפי הקבוצה). אם אתם רוצים לשמוע פרטים על העונה השלישית של הקבוצה הסודית – הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו עדכון עם הפתיחה. אני רק מזכירה שסגרתי ממש מהר את הקבוצה השניה, ונוספו אנשים לרשימת המתנה…. טפו חמסיקה.

ביקשתי מהבלוגים שיציגו שאלה אחת שמטרידה אותם, וריכזתי את כל השאלות בפוסט נפרד פה:

שנתחיל?

אומנות שמדברת פרחים

כניסה לבלוג

בלוג שזירת פרחים ועיצוב זרי פרחים של הפלורליסטית אורית הרץ. הבלוג משלב רגש, עיצוב, יצירה מהנשמה, הדרכות והשראה.השרכה אודות שזירת פרחים וזרי פרחים

בלוג המשלב רגש, עיצוב, יצירה מהנשמה, הדרכות והשראה.
בבלוג אורית משתפת בסיפורים אישיים , שסופרו בדרך הטבעית ביותר עבורה– דרך הפרחים. כל זאת לצד נתינת ידע מקצועי והשראה –
* מגוון DIY סרטוני הדרכות שזירת פרחים בוידאו
* מאמרי מידע על שיטות הטיפול בפרחים ובעלווה
* צפייה בפרויקטי סיום יצירתיים של בוגרות קורסי שזירת הפרחים והסיפורים מאחורי היצירה.
* השראות לעיצובים ועוד ועוד

רעות אשכנזי: STAND OUT AS YOU ARE

כניסה לבלוג:

המלצה על בלוגים

הבלוג של רעות הוא חדש מהניילונים בעקבות בניית אתר חדש לעסק, (יאייי מזל טוב) תחום העיסוק של רעות הוא ייחודי מאוד- מאמנת וצלמת נשים ועסקים. ובלוג כזה מאפשר גם לעשות טוב ללקוחות שלה וגם לעשות ראיונות עומק על התהליכים שלהן.

צאו לדרך

כניסה לבלוג

בלוגים מומלצים

הבלוג נפתח כמלווה לעסק – ייעוץ ותכנון טיולים לאירופה בהתאמה אישית.
מטרת הבלוג להפיץ את העסק, לגרום לאנשים להכיר את מיכל יוצרת הבלוג וגם את הכתיבה שלה ו"צורת ההגשה" , שהם בעצם המוצר בעסק.
בבלוג יש ריכוז נהדר של כל המידע הדרוש על טיולים ומסלולים במקום אחד.
ואז הגיעה הקורונה…כרגע טיולים לחו"ל נראים מאוד רחוקים, כרגע מיכל ומשקיעה המון בכתיבת תכנים לבלוג. שזה תמיד טוב לגוגל.

למידה בימינו אנו

כניסה לבלוג

בלוג החינוך של טל מוסקוביץ מתבצע מחקר אודות תרבות הלמידה והחינוך בעידן החדש, המלצות על כישורים נדרשים בעולם הנוכחי ובתרבות הארגונית

הבלוג של טל מוסקוביץ עוסק ברבדים שונים של למידה וחינוך בימינו אנו. אפשר להגיד שטל צמח וגדל יחד איתו, כי כשפתח אותו עוד לא ידע לאן הוא יוביל. הוא כן ידע שיש בו רצון לעשות משהו, לשחרר את מה שהוא רוצה להגיד, את מה שהוא מאמין בו. יחד עם הבלוג טל עבר ומתאר בו שנים בהן צמח, למד וגדל, והבין מי הוא ומה הוא רוצה להיות.
בבלוג עצמו טל כותב על ההזדמנויות הרבות בחייו ללמוד, על האופן בו הוא מתנסה בדברים חדשים ויוצא מאיזור הנוחות, על המיומנויות שלמד וגם על הכישלונות הגדולים שלו.

תחת הבלוג נמצא גם הפודקאסט- "Skills- מיומנויות העולם החדש וכיצד ללמוד אותן" מתמקד בלמידה בכלל, ובמיומנויות בפרט. המטרה שלו היא לעזור לכל אחד להבין איך אפשר ללמוד ולסגל מיומנויות, וגם למה לעשות זאת.

בין ים ושמיים

כניסה לבלוג:

בלוגים מומלצים

הבלוג של רוית רדיאן הינו בלוג אישי של מאמנת ויועצת עסקית שמתאר את התובנות אליהן היא מגיעה בביקוריה במדינות ובערים שונות בעולם, בתור דיילת כקריירה שנייה.

 בית מאמן: הירח קרוב מתמיד

כניסה לבלוג:

בלוגים מומלצים

את הבלוג הירח קרוב מתמיד כותבת ריקי ברנר, מאמנת הורים, מתוך נקודת המבט שלה כמאמנת וכאמא. הבלוג נבנה כתומך עסק וכחלק מהאתר העסקי

מינימל אמא

כניסה לבלוג:

בלוג אמהות מינימל אמא - על מינימליזם משפחתי אצל יונית צוק הבלוגריסטית

 

אחרי שעברה שינוי בחייה, אפרת איל רצתה לשתף אודותיו. הבלוג היווה לה מפלט יצירתי , מקום שבו היא כתבה את כל הרעיונות שלה במטרה לתת השראה לאנשים.

יערה ממליצה: פשוט לאהוב את החיים

כניסה לבלוג:

בלוג הלייף סטייל וההמלצות של יערה אופיר, בלוג ארגון וניהול זמן ומשימות, וכל מה שתצטרכו כדי לחיות חיים מאורגנים יותר. בלוג המלצות לחיים נעימים וטובים.

הבלוג הנפלא של יערה משתף עם הקוראים שיטות לסידור וארגון הבית, עיצוב יעיל ומוצלח של פינות שונות, דרכים להשתלט על הבלאגן שקיים עם חפצים של ילדים, ארגון וניהול זמן ומשימות, וכל מה שתצטרכו כדי לחיות חיים מאורגנים יותר. מבחינת יערה,  חיים מאורגנים יותר הם חיים מאושרים יותר, חיים שיש בהם היגיון ואוויר וזמן ומקום לנשום, ואפשרות להגיע רחוק ולהגשים חלומות ומשאלות.

אורלי כהן: הדרכת הורים | לקויות למידה | הפרעת קשב ADHD

כניסה לבלוג:

הבלוג של אורלי כהן, מאמנת הורים וילדים עם הפרעות קשב, לקויות למידה והדרכת הורים בא לתת מענה על כמה וכמה תחומים הקשורים בהורות שלנו לילד הפרעת קשב.

חייבת לספר לכם שאני אוהבת לקרא את הבלוג של אורלי, שאמנם מומחית בהפרעות קשב וכו' אבל אני מוצאת את עצמי מהנהנת בכל פוסט שלה ואומרת לעצמי "יו, גם אצלי זה ככה". בבלוג הבלוג, דרך סיפורי מקרה, מעניק מידע וכלים להורים בכל הקשור להפרעת הקשב של ילדיהם. (וגם ללא הפרעת קשב וריכוז).

סטודיו מנדרינה

כניסה לבלוג:

טוב תתחילו לקרא שם אבל תבטיחו לי שתחזרו לפה, בסדר? הבלוג של רינה הוא תומך עסק של סטודיו מנדרינה. בבלוג תמצאו המון תכנים מעניינים שקשורים לאומנות, יצירה, טיולים ולייף סטייל. ממש כמו שהייתם מצפים  מחנות נהדרת של ממתקי זכוכית.

סנטרל ניו יורק

כניסה לבלוג:

בלוג רילוקיישן לניו יורק של רחלי שנהב גולדברג על משברי זהות וחיפוש שייכות. על המציאות של "לחיות את החלום" ברילוקיישן. לכתוב על החלום. על שיברו ועל התאקלמות.

אתם יודעים שיש לי חולשה לבלוגים של רילוקיישן, כי הם מאוד מזכירים לי את עצמי בהתחלה של הבלוגריסטית. בסנטרל ניו יורק רחלי משתפת בחוויות המטורפות של חיים בפריפריה של המדינה המפורסמת בעולם (ניו יורק) ומספרת על המציאות של "לחיות את החלום" ברילוקיישן. כותבת על החלום. על שיברו. על החיים הישראלים שלי באנגלית. על אוטובוס בית ספר צהוב, בית פרטי ושלג חמישה חודשים בשנה. על משברי זהות – הזהות הישראלית, המקצועית, החברתית, השפתית. על הבדידות, חיפוש אחר שייכות ופערי תרבויות.

טעמים מקצה העולם

כניסה לבלוג:

בלוג אוכל טעמים מקצה העולם של ויקי גורשטיין מתמחה במטבח הלטיני, במאכלים מקומיים כמו פסטל דה צ׳וקלו, עוגת טרס לצ׳ס, פיסקו סאוור, לומו סלטדו וטיולים ביבשת

כבר כמה פעמים המלצתי על הבלוג של ויקי גורשטיין, ועל הסדנאות שלה של הבישול הלטיני. זה פשוט בלוג כייפי, שמח ובעיקר טעים. והי – אם אני הצלחתי להכין ממנו משהו, אז בחיי, בחיי, כל אחד יכול. ואם אתם בקטע של אלכוהול, יש שם כמה קוקטיילים שווים אש. לחיים.

מאירות שביל ישראל

כניסה לבלוג:

מאירות שביל ישראל הינו בלוג טיולים של קבוצת נשים מטיילות יחד.אחת לחודש ביום שישי אנחנו יוצאות לשבילי ישראל בניהולה של מאירה אור-לבן ובהדרכתה של שילה דביר

אתם יודעים למה אני אוהבת את הבלוג הזה? כי הוא מעורר בי השראה ורצון לטייל ויום אחד אני אצטרף לחבורת הנשים המובחרת הזאת. מאירות שביל ישראל – מטיילות בימי שישי פעם בחודש לאורך שביל ישראל. פרויקט מקסים עם רעיונות נהדרים למסלולי טיול.

עדו לביא צילום מחולל שינוי

כניסה לבלוג:

בלוג אישי של עדו לביא - צילום מחולל שינוי. בבלוג מתנהל שיח אישי ואינטימי על הפוטותרפיה , עדו כותב דימויים מצולמים בעלי כח רב ביכולת שלהם לחולל שינוי

איזה כיףףףףףףףףףףףףףףף זה לקרא את הבלוג של עדו לביא, צלם מחונן. לאחר קורס פוטותארפיה הוא החליט לפתוח בלוג, והמילים שם בחיבורים לתמונות פשוט יושבות בול. כמו שכתב לי עדו: "הבלוג הזה הוא אישי. חשוף מאוד. ההקשרים לתמונות לפעמים באים לפני ולפעמים אחרי. ההקשר תמיד בראש שלי – מקווה הם מתחברים גם לראשים אחרים."

כתיבה כריזמטית למקצוענים: ימימה ביסמוט

כניסה לבלוג:

בלוג עסקי - ימימה ביסמוט אצל יונית צוק

לבלוג של ימימה יש קצב מיוחד, תכנסי ותיווכחו בעצמכם. הבלוג הזה הוא פסק זמן להתבוננות מחודשת מזווית שונה, מטורללת קצת ומצחיקה הרבה, על מה שנתפס עבור ימימה ועבור
רבים מאתנו כאמת מקודשת, בכל מה שקשור לאגו שלנו, לכסף, שיווק ועסקים.

נעם צור אלמוג: מרחב של ריפוי

כניסה לבלוג:

בלוגים מומלצים

אני לא מכירה הרבה מטפלים שכותבים בלוג ושנכנסים לנשמה. בעיני, נעם פיצחה כל כך יפה את ההוויה שלה, של הטיפול ושל המהות שלה, במטרה להתחבר לקהל היעד של הקליניקה שלה. הקו העדין של העיצוב מתחבר לתכנים המיוחדים והמעניינים שלה.

וואווווווווווווווווווווווו איזה פוסט לפנתיאון , איזה כיף לנו!! יש לכם עוד בלוגים שאתם מכירים והם לא פה או בחממת הבלוגים? תעדכנו אותי, אני באקרית של בלוגים.

לבנות לבד אתר אינטרנט לעסק – זה אפשרי

בשלוש שעות אתם יכולים לבנות אתר בעשר אצבעות. כל הפרטים פה בלינק

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק